Son 30 yıldır, farklı endüstrileri gelişmekte olan ve dünya çapında farklı pazarlar ve ekonomiler için iş ile katkıda bulunmaktadır.

Bros Endüstri Holding sanayi yatırımı oluştururken Amsterdam'da birleşti ve 1980 yılından bu yana BDT ülkelerinde önemli ölçüde hızla oldu.

1996 yılında, Bros Endüstri Holding onun iş faaliyetleri büyütmek karar verdi ve Ozel Kimyasallar çatısı altında yeni bir bölünme yarattı.

1989 yılından bu yana alüminyum giydirme cephe sistemleri ve alüminyum doğrama sektöründe hizmet eden ERBAY ALUMINYUM, dünyada en gelişmiş ürün ve teknolojileri kullanan profesyonel bir uygulama firmasıdır.

2008 yılından itibaren faaliyet gösteren "Real Cleaning" şirketi Azerbaycanda temizlik alanında yenilikçi yaklaşım teklif ederek müşterilere yüksek düzeyde hizmet vermektedir. Kunılduktan kısa süre sonra bir çok sanayi, ev ve kamu kurumlarında temizlik hizmetlerini göstermeye başladı.

MEA Asansör Sanayi olarak 1992 yılından beri asansör kumanda tabloları ile kuyu bilgi ünitelerini en son teknoloji ve yılların deneyimiyle üretmekteyiz. Kumanda kartlarının AR-GE çalışmaları yurt dışında gerçekleştirilmektedir. Firmamız, deneyimli personeliyle, müşterilerimizin asansör kumandası konusundaki tüm isteklerinize hizmet verebilecek kapasitede ve donanımdadır.